Квартири подобово - Плав'є, Львівська область

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

100 грн.
вулиця Тараса Шевченка 1а
Міні-готель
Спальних місць: 5сп.місць
К-ть кімнат: 2

На відпочинок в Карпати приїжджає все більша кількість шанувальників зимових видів спорту. Лижі, санчата, катання на спусках різної складності – усе це є в Плав'є. Селище, у Львівській області, готове прийняти усіх бажаючих, а власники житла, пропонують квартири подобово Плав'є на час, який вибирають гості.
Зона відпочинку розвивається швидкими темпами, поступово складаючи конкуренцію відомим гірськолижним курортам. Для початківців передбачені дитячі траси, та більш складні – для професіоналів, є зручні підйомники, що дозволяють підійматися на самі вершини гір. Для любителів проводити подовше за час на трасах, зручно зняти житло подобово в Плав'ї ближче до місць підйому.
Улаштовувачі розваг, пропонують відпочивальникам нічні катання, сноупарк, катання на санчатах і конях, більярд, відпочинок у кафе і ресторанах, а малюкам – цікаве навчання в лижній школі. Приїжджаючи на відпочинок з дітьми зручно скористатися послугою власників житла оренда квартир подобово в селі Плав'є, які пропонують умови, близькі до домашніх.
Домовласники для зручного проживання гостей, створюють умови, в яких вони почувають себе затишно і комфортно. Для можливості приготувати домашню їжу, орендарі надають в користування посуд, плиту (газову або НВЧ), та інші електроприлади. Цілодобово є гаряча і холодна вода, свіжа постільна білизна, телевізор. Орендована квартира подобово обійдеться квартирантам значно дешевше, якщо вони звернуться прямо до них, без посередників. Можна також зняти житло на базі відпочинку, але ціни за проживання там також більш високі.

Цікавить житло подобово Плавє, шукаєте вигідні варіанти? Пропонуємо розглянуті пропозиції власників, та не витрачати кошти на гонорар посередникам. Усі доступні обєкти розміщені у відповідних категорія, та позначені фільтрами. Сучасне житло в Плавї можна орендувати від однієї доби на будь який період, з частковими або повними зручностями, у тихому або центральному районі міста. Для гостей надається посуд, необхідна техніка та побутова хімія. Перед заселенням спальні місця укомплектовані. Заміна постільної білизни проводитися за згодою сторін. Для проживання з тваринами, необхідно обговорити умови с представником обєкту.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.