Квартири подобово - Кінбурнська коса, Миколаївська область

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

650 грн.
Миколаївська область
Міні-готель
Спальних місць: 150сп.місць
К-ть кімнат: 46

Кінбурнська коса – один із найживописніших куточків на півдні України, де можна комфортно провести вихідні дні, або ціле літо. Кліматичні умови місцевості, дозволяють відкривати сезон в травні і завершувати тільки у вересні. Саме місце відпочинку, розташоване в північно-західній частині Кінбурнського півострова, де зустрічається Чорне море та води Дніпровсько-Бузького лиману. Прозора морська вода і чистий пляж притягають на відпочинок людей різного віку – це можуть бути молодіжні компанії, чи сімейні пари з дітьми. Кожен сам вибирає зручне житло, а домовласники пропонуючи квартири подобово Кінбурнська коса, докладають немало зусиль, щоб відпочивати було зручно усім.
Розташування зони відпочинку дозволяє добиратися на місце по морю катером, або по суші автомобільним транспортом. Тут розмістилися сучасні пансіонати і палаткові городки, готель, але зняти житло подобово в Кінбурнській косі все ж краще від домовласника. Вони пропонують комфортніші умови та нижчі ціни за проживання. Їх правила не зобовязують оплачувати час, котрий не використали. Звязатися з домовласниками можна без посередників і така оренда квартир подобово в селі Кінбурнська коса, буде значно дешевша.
У жаркий літній час, любителі відпочивати на відкритому повітрі, можуть облаштуватися на відкритих терасах, хто віддає перевагу комфорту – вибирають приміщення з вбудованим кондиціонером. Кожна квартира подобово, облаштована усіма необхідними речами. Орендодавці надають своїм квартирантам у вживання посуд, електроприлади, свіжу білизну, та можливість цілодобово користуватися гарячою і холодною водою. Окрім відпочинку на пляжі, можна здійснювати морські прогулянки, займатися рибним ловом, а бажаючи повернутися додому, можна вибрати зручний вид транспорту, який регулярно відвідує місце відпочинку.

На Миколаївщині є дивовижне місце, яке одночасно омивається водами Чорного моря та Дніпровсько-Бузького лимана. Сюди звідусіль прагнуть приїхати туристи та відпочивальники. І тоді єдине питання, яке перед ними стоїть – де знайти житло в Кінбурнській косі. Відповідь на нього доволі проста – зверниться до нашого агентства з нерухомості, яке миттєво знайде Вам недорогу та комфортну квартиру. Проживання у готелі вимагає дотримання певних правил і розкладу, тоді як, орендуючи апартаменти у нас, Ви можете бути абсолютно вільні як у переміщенні, так і в часі. До того ж, прийнявши рішення зняти житло подобово, Ви обираєте для себе зону комфорту, включаючи вартість, оснащення, кількість кімнат та місце розташування орендованої нерухомості.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.