Про нас

Всеукраїнський інформаційний портал Doba24.com.ua створений відповідальним, досвідченим та ініціативним колективом для того, щоб надати можливість власникам житла розміщати свої оголошення про подобову оренду, а бажаючим знайти квартиру — великий вибір серед пропозицій з прямими контактами власника житла. Наш сайт дає Вам можливість здавати або орендувати житло без посередників, оскільки ми володіємо найбільшою базою оголошень про подобову оренду квартир. Всі оголошення надходять нам безпосередньо від власників, які надають максимально повну та актуальну інформацію про об'єкт оренди. Ми створили якомога ширші критерії фільтрів, які полегшують пошук квартири саме за тими параметрами, які для Вас важливі.

Розмістити оголошення на порталі Doba24.com.ua дуже легко. Для цього потрібно зареєструватись і отримати доступ до свого «Особистого кабінету». У «Особистому кабінеті» Ви вказуєте всю необхідну інформацію про об'єкт, який буде здаватись в оренду, фото та свої особисті контактні дані.

Для того, щоб орендувати квартиру подобово, Вам потрібно вибрати місто, в якому Ви будете проживати, та скористатись фільтрами для зручності пошуку. Користувачі нашого порталу мають можливість відфільтрувати пропозиції квартир за доступною їм вартістю, кількістю кімнат, додатковими зручностями тощо.

Шановні користувачі нашого порталу! Ми намагаємось опубліковувати тільки достовірну та правдиву інформацію, проте розміщенням оголошень займаються власники квартир, які несуть повну відповідальність за інформацію, вказану в оголошенні. Саме тому всі запитання і уточнення просимо узгоджувати напряму з власниками житла. Будемо вдячні Вам за відгуки, скарги та пропозиції, адже саме вони допоможуть покращити якість послуг, які ми пропонуємо Вам!