Подобово в Україні

Автономна Республіка Крим

Вінницька область

Волинська область

Дніпропетровська область

Донецька область

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

Київська область

Кіровоградська область

Луганська область

Львівська область

Миколаївська область

Одеська область

Полтавська область

Рівненська область

Сумська область

Тернопільська область

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернігівська область

Чернівецька область

 

 

Плануючи поїздку до незнайомого міста, хочеться, щоб подорож і перебування в ньому пройшло якомога краще, тому необхідно заздалегідь все правильно спланувати. Насамперед, необхідно потурбуватись про квитки до місця призначення і місце, де можна перепочити та переночувати вразі перебування в місті більше одної доби.
Варіантів розміщення туристів існує декілька:
- в готелях;
- в хостелах;
- в приватних квартирах.
Звичайно, у великих містах працює доволі багато великих і малих готелів, але ціни на готельні номери достатньо високі, чого не скажеш про якість наданих готелями послуг. Як показує досвід, навіть у дорогих готелях може бути брудно і незатишно через постійний гамір, метушню і некваліфікований персонал, тому більшість туристів надають перевагу такому сервісу, як оренда квартир подобово.
Досвідчені мандрівники воліють краще зняти квартиру на добу або більше, ніж селитися у готелях чи хостелах. Цьому явищу є зрозуміле пояснення, адже житло подобово у приватній квартирі значно дешевше обійдеться, ніж номер економ чи стандарт класу в будь-якому готелі. Окрім ціни, подобова оренда квартир дає можливість заселитися більшій кількості осіб в орендоване житло, ніж готель, де кількість мешканців чітко регламентована. Не варто забувати і про домашній затишок і спокій, якій вам забезпечить орендоване житло, де за мешканцями ніхто не спостерігає, а в коридорах не метушаться нескінченні гості і не хлопають двері ліфта.Переваги подобової оренди квартир


Як усім відомо, готелі чи хостели преважно знаходяться у центрі великих міст, що не дуже зручно для тих осіб, які планують працювати в іншому районі міста. Цю проблему легко вирішить оренда квартир подобово, адже зараз дуже просто підібрати орендоване житло майже в будь-якому районі міста і вам не знадобиться довго добиратись до місця зустрічі чи роботи.
Орендодавці намагаються облаштувати квартири якомога краще, щоб мешканцям було зручно, в кожній квартирі проведений ремонт.
Так, в кожній квартирі, крім, власне, меблів, є все необхідне для нормального проживання:
- кухонне приладдя і побутова техніка для приготування їжі;
- пральна машина, праска, фен;
- телевізор, можлива наявність ПК, інтернет.
Практично в кожній квартирі крім основного спального місця є додаткове, що дуже зручно для мешканців з дітьми або великих компаній. В готелях за додаткове спальне місце доведеться доплачувати.
Якщо гість вперше прибув до незнайомого міста і не орієнтується на місцевості, власники квартир, за попередньою домовленістю, можуть запропонувати трансфер до місця перебування, що дуже спростить справу, адже людині не прийдеться добиратись самостійно з важким багажем, шукаючи необхідну адресу. Крім того, гостям, які не бажають витрачати часу на приготування їжі, може бути запропоновано послуги щоденного прибирання в квартирі і приготування смачних страв, звісно, в такому разі оренда буде дорожча, але не більша, ніж в готелі.
Чекаємо на вас!