Список міст

 

Плануючи поїздку до незнайомого міста, хочеться, щоб подорож і перебування в ньому пройшло якомога краще, тому необхідно заздалегідь все правильно спланувати. Насамперед, необхідно потурбуватись про квитки до місця призначення і місце, де можна перепочити та переночувати вразі перебування в місті більше одної доби.
Варіантів розміщення туристів існує декілька:
- в готелях;
- в хостелах;
- в приватних квартирах.
Звичайно, у великих містах працює доволі багато великих і малих готелів, але ціни на готельні номери достатньо високі, чого не скажеш про якість наданих готелями послуг. Як показує досвід, навіть у дорогих готелях може бути брудно і незатишно через постійний гамір, метушню і некваліфікований персонал, тому більшість туристів надають перевагу такому сервісу, як оренда квартир подобово.
Досвідчені мандрівники воліють краще зняти квартиру на добу або більше, ніж селитися у готелях чи хостелах. Цьому явищу є зрозуміле пояснення, адже житло подобово у приватній квартирі значно дешевше обійдеться, ніж номер економ чи стандарт класу в будь-якому готелі. Окрім ціни, подобова оренда квартир дає можливість заселитися більшій кількості осіб в орендоване житло, ніж готель, де кількість мешканців чітко регламентована. Не варто забувати і про домашній затишок і спокій, якій вам забезпечить орендоване житло, де за мешканцями ніхто не спостерігає, а в коридорах не метушаться нескінченні гості і не хлопають двері ліфта.Переваги подобової оренди квартир


Як усім відомо, готелі чи хостели преважно знаходяться у центрі великих міст, що не дуже зручно для тих осіб, які планують працювати в іншому районі міста. Цю проблему легко вирішить оренда квартир подобово, адже зараз дуже просто підібрати орендоване житло майже в будь-якому районі міста і вам не знадобиться довго добиратись до місця зустрічі чи роботи.
Орендодавці намагаються облаштувати квартири якомога краще, щоб мешканцям було зручно, в кожній квартирі проведений ремонт.
Так, в кожній квартирі, крім, власне, меблів, є все необхідне для нормального проживання:
- кухонне приладдя і побутова техніка для приготування їжі;
- пральна машина, праска, фен;
- телевізор, можлива наявність ПК, інтернет.
Практично в кожній квартирі крім основного спального місця є додаткове, що дуже зручно для мешканців з дітьми або великих компаній. В готелях за додаткове спальне місце доведеться доплачувати.
Якщо гість вперше прибув до незнайомого міста і не орієнтується на місцевості, власники квартир, за попередньою домовленістю, можуть запропонувати трансфер до місця перебування, що дуже спростить справу, адже людині не прийдеться добиратись самостійно з важким багажем, шукаючи необхідну адресу. Крім того, гостям, які не бажають витрачати часу на приготування їжі, може бути запропоновано послуги щоденного прибирання в квартирі і приготування смачних страв, звісно, в такому разі оренда буде дорожча, але не більша, ніж в готелі.
Чекаємо на вас!