Квартири подобово - Умань, Черкаська область

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

350 грн.
вулиця Пушкіна 38
Квартира
Спальних місць: 6сп.місць
К-ть кімнат: 2

300 грн.
вулиця Пушкіна 38
Квартира
Спальних місць: 12сп.місць
К-ть кімнат: 3

Місто Умань, розташоване в центрі України на Придніпровській височині, відоме наявністю в ньому дендропарку –Софіївка-. Приємний помірно континентальний клімат, з теплим літом, та мякою зимою – дозволяє відвідувати садово-парковий шедевр, на протязі всього року. Дістатися до Умані легко, місто знаходиться поряд з автошляхом міжнародного значення, тому помилуватися чудовим дендропарком, зїджаються з різних куточків України та зарубіжжя.
Місто має немало готелів, але набагато вигідніша оренда квартир подобово в місті Умань, які розташовані якнайближче до парку Софіївка. Це дозволить не витрачати час на подорож, та мати можливість подовше залишатися в самому парку. Володарі власних приміщень пропонують одно- та двукімнатні квартири, або весь дім для проживання декількох чоловік. Ця пропозиція буде прибутковою, якщо зняти житло подобово в Умані, на будь-який час.
Для зручності гостей, в місті є Інтернет-зв’язок, магазини та ресторани, авто– та залізничний вокзали, звідки легко можна дістатися в будь-якому напрямку. Своїх квартиронаймачів, орендодавці забезпечують чистою білизною, гарячою та холодною водою, электроприладами та сучасним кухонним посудом. Брати квартири подобово Умань, набагато дешевше, якщо минути послуги посередника, та звернутися прямо до власника.
Окрім більшої уваги, що приділяє орендодавець, та зручності – оплата за житло виходить значно менша, ніж в готелях, тому квартира подобово, це завжди виграшне рішення. Приїжджаючи в Умань на день чи більше, одному, чи великою компанією – набагато вигідніше зупинятись в приватного власника житла.

Відвідати Умань варто хоча б тому, аби насолодитись прогулянкою по величезному Софіївському парку, який славиться своєю пейзажно-парковою композицією. Гості міста, як правило, оселяються в готелях, бюджетне проживання у яких вартує від 150-ти гривень. Але житло подобово готове запропонувати також і від власників помешкань. Варіантів оренди існує безліч, починаючи від простих однокімнатних квартир і закінчуючи окремими будиночками, розташованими на закритій приватній території. Винайняти житло в Умані – це просто і досить вигідно, адже можливості, які дає проживання в приватному секторі, є більш якіснішими та різноманітнішими, аніж ті, які пропонує готель.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.