Квартири подобово - Словяногірськ, Донецька область

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

У цій категорії немає оголошень. Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

Пропонуємо скористатися перевагами низьких цін та розглянути житло подобово у центральному та спальному районі міста. Квартири та будинки сучасного планування сприяють комфортному відпочинку. Облаштування помешкання розраховано на тимчасових та постійних гостей, відповідно підібране оснащення. Безліч варіантів, вказують що житло в Святогірську розраховано на різні соціальні категорії населення, та відповідний бюджет. Безумовно вигідний варіант для перебування у відрядженні, порівняно з цінами готелів. Побутові зручності дозволяють: самостійно приготувати або розігріти страви, прийняти теплий душ, скористатися пральною машиною та праскою. Ці послуги включені до базової вартості житла.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.