Квартири подобово - Луганськ

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

200 грн.
вулиця Курчатова 9
Квартира
Спальних місць: 3сп.місць
К-ть кімнат: 1

250 грн.
вул. Коцюбинського 27
Квартира
Спальних місць: 3сп.місць
К-ть кімнат: 1

304 грн.
вулиця Титова 11
Квартира
Спальних місць: 2сп.місць
К-ть кімнат: 1

300 грн.
вул. Коцюбинського 8
Квартира
Спальних місць: 2сп.місць
К-ть кімнат: 1

266 грн.
вул. Коцюбинського
Квартира
Спальних місць: 3сп.місць
К-ть кімнат: 1

Подорожуючи містами України, чи то у відрядження чи для відпочинку і ознайомлення з місцевістю, найперше про що потрібно турбуватись – це вибір місця тимчасового проживання. Пропонуємо до вашої уваги оренда квартир подобово в місті Луганськ без посередників. Це вигідна пропозиція забезпечити комфортне проживання у місті від одного дня до місяця.
Слід підкреслити, що зняти житло подобово в Луганську можна у будь-якому районі міста, в залежності від вашого бажання, що слугує перевагою перед готелями, які, як правило, зосереджені лише в центральній частині. Особливо це добре для приїжджих сюди у ділових справах, адже є можливість жити саме біля місця роботи чи необхідного підприємства і не витрачати час на кошти на проїзд.
Будьте певні, квартири подобово Луганськ оснащені всім необхідним для зручного перебування: мебель, техніка, столові прибори, постільна білизна, Інтернет, телефон. Тобто ті речі, які стануть у нагоді під час роботи або відпочинку. Наявність кухні дозволяє не привязуватись до режиму роботи місцевих кафе та ресторанів, готувати улюблену їжу у будь-який вільний час, заварити каву, чай, пригостити гостей. На відміну від номера готелю, оренда квартира подобово передбачає оплату за всю житлову площу, а не за кількість проживаючих, тому у такій кватирі можна жити з колегами по роботі, друзями чи родичами не переплачуючи за кожного. До того ж не можна не сказати про повну свободу дій, що не можливе у готелі під пильним наглядом адміністрації.
Ми раді потурбуватись про те, щоб ваша поїздка не лишила неприємних спогадів про місце тимчасового проживання, а обрана квартира у повній мірі відповідала вашим потребам та бажанням.

Велике промислово-розвинене місто, обласний центр Луганської області розраховує на готелі різного классу, які знаходяться у різних частинах міста. Незважаючи на розвиток готельного господарства, тут процвітає житло подобово від власника. Ця послуга являється затребуваною, у звязку з меньшою ціною, ніж у готелі. Житло в Луганську привабливе, як ціною, так і комфортом. Власники квартир та будинків, які здають в оренду приміщення, стараються зробити житло більш привабливим для клієнтів. Для цього:
- міняють труби, батареї отоплення;
- проводять косметичний або капітальний ремонт;
- провіряють роботу замка;
- змінюють вікна, двері.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.