Квартири подобово Луганськ


200 грн.
вулиця Курчатова 9
Квартира
Спальних місць: 3сп.місць
К-ть кімнат: 1

250 грн.
вул. Коцюбинського 27
Квартира
Спальних місць: 3сп.місць
К-ть кімнат: 1

304 грн.
вулиця Титова 11
Квартира
Спальних місць: 2сп.місць
К-ть кімнат: 1

300 грн.
вул. Коцюбинського 8
Квартира
Спальних місць: 2сп.місць
К-ть кімнат: 1

266 грн.
вул. Коцюбинського
Квартира
Спальних місць: 3сп.місць
К-ть кімнат: 1

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.

 

Подорожуючи містами України, чи то у відрядження чи для відпочинку і ознайомлення з місцевістю, найперше про що потрібно турбуватись – це вибір місця тимчасового проживання. Пропонуємо до вашої уваги оренда квартир подобово Луганськ без посередників. Це вигідна пропозиція забезпечити комфортне проживання у місті від одного дня до місяця.
Слід підкреслити, що зняти житло подобово в Луганську можна у будь-якому районі міста, в залежності від вашого бажання, що слугує перевагою перед готелями, які, як правило, зосереджені лише в центральній частині. Особливо це добре для приїжджих сюди у ділових справах, адже є можливість жити саме біля місця роботи чи необхідного підприємства і не витрачати час на кошти на проїзд.
Будьте певні, квартири подобово Луганськ оснащені всім необхідним для зручного перебування: мебель, техніка, столові прибори, постільна білизна, Інтернет, телефон. Тобто ті речі, які стануть у нагоді під час роботи або відпочинку. Наявність кухні дозволяє не привязуватись до режиму роботи місцевих кафе та ресторанів, готувати улюблену їжу у будь-який вільний час, заварити каву, чай, пригостити гостей. На відміну від номера готелю, оренда квартира в Луганську подобово передбачає оплату за всю житлову площу, а не за кількість проживаючих, тому у такій кватирі можна жити з колегами по роботі, друзями чи родичами не переплачуючи за кожного. До того ж не можна не сказати про повну свободу дій, що не можливе у готелі під пильним наглядом адміністрації.
Ми раді потурбуватись про те, щоб ваша поїздка не лишила неприємних спогадів про місце тимчасового проживання, а обрана квартира у повній мірі відповідала вашим потребам та бажанням.

Оренда квартир подобово в Луганську

Велике промислово-розвинене місто, обласний центр Луганської області розраховує на готелі різного классу, які знаходяться у різних частинах міста. Незважаючи на розвиток готельного господарства, тут процвітає житло подобово від власника. Ця послуга являється затребуваною, у звязку з меньшою ціною, ніж у готелі. Житло в Луганську привабливе, як ціною, так і комфортом. Власники квартир та будинків, які здають в оренду приміщення, стараються зробити житло більш привабливим для клієнтів. Для цього:
- міняють труби, батареї отоплення;
- проводять косметичний або капітальний ремонт;
- провіряють роботу замка;
- змінюють вікна, двері.

Квартири подобово в інакших містах України: