Квартири подобово Драгобрат

У цій категорії немає оголошень. Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.

 

На масиві Свидівець, у високогірних Карпатах на висоті понад 1300 метрів розташувався най екстремальніший гірськолижний курорт Карпат. Гори в цій частині розляглися мов підкова. Саме це на думку науковців створює дивовижні природні умови для стабільного снігу з осені до початку літа. Практично весь час з листопада по травень тут сніжно і можна покататися на лижах.
Якщо ви затятий лижник і мрієте покататись на лижах влітку, потурбуйтеся про те, щоб зняти житло подобово в Драгобраті і чудовий відпочинок вам гарантовано. Траси підготовлені снігоущільнювальною технікою. Необмежені можливості катання на лижах і сноубордах на справжньому снігу. Повністю забезпечено прокат необхідного спорядження. Також здаються квартири подобово Драгобрат, за різними запитами, як для товариства так і для сімей.
Ця полонина знаходиться у підніжжі гір Стіг і Близниці, звідси чудовий краєвид на найвищі схили України, а саме: на Говерлу, Чорногору, Петрос. Котеджі, будинки, тут з’являються, мов гриби після дощу. Не дивлячись на невеликий час існування курорту, оренда квартир подобово Драгобрат є чи не найцікавішою темою форумчан і тих, хто там хоч раз побував.
Ця перлина відпочинку з’явилась в Україні зовсім недавно, інфраструктура посилено розвивається з 19993 року, відомим курорт став уже 2000 роках. А все починалось з лавинної лабораторії. Найближче село Ясіня, розташоване за 9 км, саме звідти можна дістатися на курорт. Звісно добиратися щодня на височину не тільки не зручно, але й не економно, квартира в Драгобраті подобово найкраще вирішення такого питання. Ви можете провести незабутній Новий рік у Карпатах, або просто відпочити від міської суєти на свіжому морозному високогірї!

Оренда квартир подобово в Драгобраті

Відвідування Західної Україні в любий сезон року – це перспективний заряд позитивом і бадьорістю на трудовий рік. Курорти Західного регіону користуються особливою увагою у прихильників гірськолижного відпочинку, а також туристів. Тому тема проживання в період відпусток і канікул залишається актуальною на протязі цілого року. Драгобрат – особлива місцевість території курорту, тому зняти житло в Драгобраті можна заздалегідь за допомогою різноманітної бази пропозицій. Вся Західна Україна багата на пропозиції курортів, домівок відпочинку, готелів та приватних садиб. І якщо ви вирішили відвідати цей мальовничий куточок, то квартира в оренду від власника – це ваше найкраще вигідне рішення. Вашій увазі безліч варіантів будинків, квартир і приватних володінь без посередників і на будь-які матеріальні можливості. Плануєте провести відпустку в Драгобраті – пропозиція житло подобово те, що вам потрібно. Вибирайте і замовляйте місце для проживання на ваш розсуд і нехай ваш відпочинок запамятається вам гостинністю і відмінним сервісом Західного регіону.

Квартири подобово в інакших містах України: