Квартири подобово - Драгобрат, Закарпатська область

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

У цій категорії немає оголошень. Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

На масиві Свидівець, у високогірних Карпатах на висоті понад 1300 метрів розташувався най екстремальніший гірськолижний курорт Карпат. Гори в цій частині розляглися мов підкова. Саме це на думку науковців створює дивовижні природні умови для стабільного снігу з осені до початку літа. Практично весь час з листопада по травень тут сніжно і можна покататися на лижах.
Якщо ви затятий лижник і мрієте покататись на лижах влітку, потурбуйтеся про те, щоб зняти житло подобово в Драгобраті і чудовий відпочинок вам гарантовано. Траси підготовлені снігоущільнювальною технікою. Необмежені можливості катання на лижах і сноубордах на справжньому снігу. Повністю забезпечено прокат необхідного спорядження. Також здаються квартири подобово Драгобрат, за різними запитами, як для товариства так і для сімей.
Ця полонина знаходиться у підніжжі гір Стіг і Близниці, звідси чудовий краєвид на найвищі схили України, а саме: на Говерлу, Чорногору, Петрос. Котеджі, будинки, тут з’являються, мов гриби після дощу. Не дивлячись на невеликий час існування курорту, оренда квартир подобово в селі Драгобрат є чи не найцікавішою темою форумчан і тих, хто там хоч раз побував.
Ця перлина відпочинку з’явилась в Україні зовсім недавно, інфраструктура посилено розвивається з 19993 року, відомим курорт став уже 2000 роках. А все починалось з лавинної лабораторії. Найближче село Ясіня, розташоване за 9 км, саме звідти можна дістатися на курорт. Звісно добиратися щодня на височину не тільки не зручно, але й не економно, квартира подобово найкраще вирішення такого питання. Ви можете провести незабутній Новий рік у Карпатах, або просто відпочити від міської суєти на свіжому морозному високогірї!

Відвідування Західної Україні в любий сезон року – це перспективний заряд позитивом і бадьорістю на трудовий рік. Курорти Західного регіону користуються особливою увагою у прихильників гірськолижного відпочинку, а також туристів. Тому тема проживання в період відпусток і канікул залишається актуальною на протязі цілого року. Драгобрат – особлива місцевість території курорту, тому зняти житло в Драгобраті можна заздалегідь за допомогою різноманітної бази пропозицій. Вся Західна Україна багата на пропозиції курортів, домівок відпочинку, готелів та приватних садиб. І якщо ви вирішили відвідати цей мальовничий куточок, то квартира в оренду від власника – це ваше найкраще вигідне рішення. Вашій увазі безліч варіантів будинків, квартир і приватних володінь без посередників і на будь-які матеріальні можливості. Плануєте провести відпустку в Драгобраті – пропозиція житло подобово те, що вам потрібно. Вибирайте і замовляйте місце для проживання на ваш розсуд і нехай ваш відпочинок запамятається вам гостинністю і відмінним сервісом Західного регіону.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.