Квартири подобово - Дийда, Закарпатська область

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

У цій категорії немає оголошень. Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

Село, яке має назву Дийда українською називається Дідовим . На місці старого піскового кар’єру утворилося озеро, що дуже прикрасило село. Озеро дістало назву Дідівське, вода чиста і блакитна, тепла і приємна, тож нічим на гірша за море. Тут ви знайдете багато угорців, які вважають що відпочивати в Дідове краще, а ніж в Хорватії, куди їде на сезон більшість європейців. Саме тому, запит: -квартири подобово Дийда-, є дуже популярним поза межами України.
Село знаходиться на Закарпатті, в Берегівському районі, найкраще дістатися туди проїжджаючи через районний центр. На європейські мірки квартира подобово вартує дуже дешево.
За селом, знаходиться урочище -Кірва-, для любителів природних і архітектурних див цікаво буде глянути на земляний замок -Товар-.
Інфраструктура добре розвинута, є досить привабливі місця для проживання. Тому радимо вам не затягувати з рішенням, оренда квартир подобово в селі Дийда, замовляється заздалегідь.
Ще кілька слів про місцеве озеро, його берег піщаний з порослою травою, що створює враження дикої місцевості. Тут добре годують. Зі страв неодмінно спробуйт: боб-гуляш, суп -Йокаї-, млинці а-ля Гундель.
Звідси легко дістатися в Косино , Берегово, Солотвино, які відомі своїми лікувальними властивостями, а саме: термальними водами і солоними озерами.
Тут знайдете ряд атракціонів: водні гірки, катамарани, катер, гідро-зорб. Зможете пограти в пляжний футбол та волейбол. Ми допоможемо вам зняти житло подобово в Дийді, хай ваш відпочинок вдасться! За потребою звертайтеся, до наших консультантів, або до самих власників, ми працюємо без посередників.

Це колоритне село на Закарпатті завжди приваблювало до себе мандрівників та туристів, завдяки свої дуже цікавої історії та старовинному замку То-вар. Для того, щоб зняти житло в Дийді, не потрібно довго його шукати заздалегідь, краще завітайте до нашого сайту з нерухомості. Для всіх користувачів ми розмістили актуальну інформацію про квартири, що здаються за цінами оренди та докладним описом кожної оселі. Ми також подбали про те, щоб Вам відразу став доступний максимум необхідних відомостей: про те, де розташоване житло подобово, як до нього доїхати, які обєкти інфраструктури розташовуються поблизу. При необхідності наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші додаткові запитання.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.