Квартири подобово - Набережне, Запорізька область

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.

 

У цій категорії немає оголошень. Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

Село Набережне, Приморського району, Запоріжськой області знаходиться на березі Обіточного заливу в місті впаду річки Солена, яка вливається в Азовське море.
Село засноване в 1860 році. Головна історична пам’ятка, яка знаходиться на околиці. Там були знайдені останки з епохи бронзи приблизно І тисячоліття до нашої ери, також знайдений курган епохи кочівників Х-ХІІ вік нашої ери. В цьому тихому маленькому селищі чудово сховатись від шуму великого міста, забувши про повсякденні проблеми. Полинути в атмосферу тиші, залишитись на одинці з собою, своєю родиною або відпочити у двох з коханою людиною, сховавшись від стороннього ока. Саме тут квартири подобово Набережне здаються без жодних проблем.
Якщо ви вирішили відпочити саме тут то зняти житло подобово в Набережному це найкращій варіант, адже тут населення не перевищує 150 чоловік, всі люди гостинні, привітні, з радістю приймають відпочивальників весь сезон.
Тут ви знайдете найчистіші пляжі, не забруднені промисловими відходами, свіже морське повітря, тихий відпочинок. Оренда квартир подобово в селі Набережне це чисті, затишні приміщення за демократичну плату.
Перевагами відпочинку в селі Набережне є:
- не многолюдні пляжі;
- квартира подобово за невелику плату;
- розташування поблизу районного центра;
- можливість відпочити навіть в пік пляжного сезону.
Вам сподобається відпочинок в Набережному, оскільки невелика глибина заливу гарантує безпеку вашим дітям та завжди теплу воду. Прогулянки нічним морем залишать незабутні враження на весь наступній рік.

Для того, щоб заздалегідь зняти недороге житло в Набережному не потрібно нікуди йти чи їхати. Завітайте краще на нас сайт з нерухомості, оберіть ту квартиру, що цікавить саме Вас житло та приступайте до його бронювання. Оренда затишних апартаментів у нас здійснюється будь-яким зручним способом. Клієнтам доступні такі види оформлення:
- по телефону;
- в скайпі;
- по електронній пошті;
- через зручну форму зворотного звязку. Наша фірма пропонує житло подобово без додаткової націнки і комісій, тому воно набагато дешевше будь-якого номера в звичайних готелях. Крім цього, низькі ціни ніяк не відбиваються на сервісі обслуговування, меблювання та побутової техніки, розміщеної в приміщенні.

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.